Téma týdne?

12. listopadu 2012 v 21:10 | Ivie |  Ostatní
Týden co týden se tu objevují články s názvem ,,Téma týdne". Pokaždé když si to přečtu, napadá mě jediná věc. K čemu to vlastně je? Tímto bych se ráda zaobírala v následujícím článku.

Jak už jsem psala, pokaždé přemýšlím, k čemu vlastně je téma týdne. Nebo proč vůbec bylo vytvořeno/ vymyšleno.
První věc která mě napadla byla, že to je pro ty, kteří si vytvořili blog, ale neví, o čem mají psát, tak je tohle jejich jediná záchrana a inspirace. Pak ale vznikají další otázky, jako třeba proč si ten blog vytvářeli, když na něj napíšou. Jasně, každý nemá plnou hlavu nápadů na články, ale to neznamená, že bude blog založený na Tématu týdne. Zdá se mi, že je čím dál tím nudnější a nezajímavé.
Dřív, když jsem s blogem začínala, což je tak rok a půl zpátky, jsem taky psala TT, ale napsala jsem jich tak maximálně deset. Pak mě to přestalo bavit. Občas je složité napsat článek na téma, které vám někdo určí.
Jestliže je téma týdne, na některých blozích nevidíte nic jinýho, tudíž když je neoriginální téma, jsou pak i neoriginální články, a všude pak čtete o tom samém. No koho by to pořád bavilo číst třeba o čokoládě, dejme tomu.
Od toho, o čem píšete, se pak i odvíjí vaše návštěvnost a popularita blogu. Nikoho nezaujme blog, kde bude číst o čokoládě po stodvacáté. Vsázej na originalitu a na vlastní nápady. Články měj pěkně propracované, a ani to s nimi nemusíš přehánět, třeba stačí i dva, tři do týdne.
Já kašlu na nějaké téma týdne, když vím, že to bude mít dalších tisíc blogů.
Prostě přemýšlej občas o tom, co píšeš :)
Nechci nikomu říkat, co má nebo nemá dělat, spíš to je jen takový tip, nebo rady. Tohle je čistě můj názor a pokud s tím má někdo problém, tak víte co ;)
bye :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama