Recenze: Balzám na rty Balea

27. listopadu 2012 v 19:00 | Ivie |  Recenze
Tenhle balzám jsem si chtěla koupit už dlouhou dobu, ale nějakej jsem se k tomu nedokopala, až do nedávna. Protože si ho sestřenka vychvalovala, chtěla jsem ho zkusit.Mám Lovely Raspberry, zaprvé protože tam nejspíš jiný nebyl, a za druhé nebylo moc času na výběr, konec konců je to asi jedno, jakou příchuť si vyberete.

Z prvního pohledu je balzám celkem neobvyklý, protože je v kulatém obalu, namísto ve vysouvací tyčince, ale i přes to se mi design obalu líbí. Jediné, co bych asi vytkla obalu je to, že víčko je samostatné- tím myslím to, že není připevněno k celé nádobce, takže vám snadno může při otevření upadnout.

První dojmy byly smíšené. Byla jsem ráda, že ho konečně mám, ale zároveň jsem přemýšlela nad tím jak si to budu patlat na rty. Byla jsem unešena jeho vůní, protože jsem snad nikdy jindy neměla tak voňavý balzám. Když už jsem si to teda na tu pusu na nesla, a to tak, že jsem si to prostě po těch rtech opatlala a protože to je kulatý, měla jsem to spíš jen na prostředku rtů, koutky zůstaly ,,nepošpiněny" touto věcičkou. Na rtech je balzám příjemný- mastný tak akorát ani nelepí. Možná bych čekala trochu delší výdrž na rtech, abych si to tam nemusela každou chvílu ve škole patlat na pusu a nevypadala tak ještě víc jako bárbí. I tak to spolužák komentuje slovy ,, Už zas "...

Po pár dnech jsem už přišla na lepší způsob nanášení, než přejíždět kelímkem po rtech, a to je to omazat o prst. Určitě vás napadají myšlenky typu proč jsem na to nepřišla dřív... ale jde o to, že to prostě nejde, když je to tvrdé, akorát to zamačkávám zpátky do kelímku, a na prstu kde nic tu nic. Když to nešlo na prst, taky mě napadlo, že to prostě vydloubu a nacpu to do už vypotřebované staré tyčinky od balzámu, ale nakonec jsem z toho upustila, protože co když by se to nepovedlo ?... Když je zhruba v pokojové teplotě, tak trochu změkne, a pak už to jde na prst bez problému.


Balzám zakoupíš v drogérii DM za přibližnou cenu 29 Kč.

Za tu cenu je toho tam docela dost. Za 29 Kč koupíte 10g, cože je oproti klasickým balzámům v tyčince hodně. Tam se totiž hmotnost okolo 5g pohybuje ve stejné cenové kategorii.
Klady: Cena, mazlavost, obsah
Zápory: Nanášení z nádoby, krátká výdrž na rtech


Tak to je vše, co bych asi k tomuto řekla. Kdyby jste měli nějaké otázky, pejte se :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama