Řecko- 2.část

6. října 2012 v 18:05 | Ivie |  Moje
Když jsme teda přijeli do hotelu, pršelo a byla bouřka. Hotel na první pohled vypadal docela slušně, i to, co se podobalo zahradám, bylo krásně upravené-palmy, růže, ... První, co jsme tam udělali bylo, že jsme se šli navečeřet.

Kufry jsme ,,hodily" na recepci a šli na jídlo. Myslím, že byla nějaká polévka a pečené kuře. To, čemu tam říkají polívka mi teda moc nechutnalo, ale kuře zas tak špatné nebylo, přestože na něm bylo spoustu mastného, a nemělo křupavou kůžičku, kterou mám fakt ráda :) Když byli všichni najedeny, poslali nás do pavilonů, kde jsme každej měl pokoj o třech lůžcích, takže na každém pokoji byli 3 lidi. Já hned věděla, s kým budu. Se sestrou, a tou kamarádkou Kačkou.
Z pokojů jsme nebyli moc nadšeny. Šuplíky špinavé, šuplíky od skříně ani nešly otevřít, do sprchy jsem chodila jedině v těch gumovejch pantoflích a ze začátku jsem měla obavy i z vody. Časem sem si na všechno zvykla...
Celý den byl dost náročný, proto jsme asi v 7 hodin večer místního času ( v čr 6 večer ) už leželi v posteli a během chvilky spali.
Ráno o půl 8 nás čekal budíček. Byl tam hodinový posun, takže to bylo jako kdybych vstávala do školy. Pořád se ještě nikdo pořádně neznal. Vůbec si nevzpomínám, co jsme dělali druhý den, ale večer byla discotéka, jak se tam tomu říkalo, ale prostě jenom pustili písničky, ať si každej dělá co chce. ve 22 hodin byla večerka.
A zase. O půl 8 budíček, rozcvička, v 8:15 snídaně, pak nějaké aktivity ( většinou tenis), v 10 svačina, a pak zas nějaký program. Na oběd jsme chodili o půl 1. O poledním klidu, který byl od 1 do 3 hodin, jsme vyplňovali jídelníček na 14 dní dopředu. Výběr teda moc pestrý nebyl. Samé těstoviny, párek s kaší, karbanátky s rýží atd... Ale copak já vim, jestli za týden budu mít chuť na těstoviny nebo palačinky ? ...Ten den už jsme se přece jenom víc bavily, a mé první pocity, které jsem z nich měla na letišti, se změnili.
Jak dny ubíhaly, tak jsme se kamarádili a bavili čím dál tím víc. Holky mi přišli inteligentní, až na výjimku, která občas plácla dost velkou blbost. Třeba jsem jí řekla, že má docela řídký vlasy. Řekla mi, že je má vlnitý, přestože je měla rovné a mokré. Oni byly rovný i když byly suchý. Nejsem si jistá, zda to chápete :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Verča Verča | Web | 7. října 2012 v 18:17 | Reagovat

Tyjo.,zajímavý pobyt,když se řekne Řecko,tak se mi vybaví hroznej luxus:-D

2 igukina igukina | E-mail | Web | 7. října 2012 v 19:53 | Reagovat

[1]: No to ani náhodou =D časem jsem hodim fotky  pokoje, to pak uvidíš ten ,,luxus" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama