Recenze: gelové linky Essence

14. září 2012 v 14:15 | Ivie |  Recenze
Asi poslední článek, co jsem přidám, než odjedu.
Bude se to týkat oční gelových linek od Essence, které jsem zakoupila v DM. Já jsem měla takové štěstí, že jsem narazila zrovna na slevu, stály 30 Kč, a jelikož jsem je docela dlouho chtěla, ani jsem neváhala a bylo mi jedno, jaká je to barva, protože byly už poslední. Máme teda tmavě hnědé O2, voděodolné.

Zacházení s nimi není tak složité, jako třeba s tekutými linkami. Stačí jenom tenký štěteček, a trocha zručnosti. Štětečky jsou taky přímo na to určené, ale myslím, že postačí jakýkoliv tenký, jako mám já.
Nanášení je velmi jednoduché. Vezmeš štěteček, poťupkuješ s ním v kelímky, a uděláš linku, záleží jen na tobě, jak ji budeš mít tlustou, ale tenčí vypadají podle mě lépe. Dělají se s nimi dobře i takové ty ocásky.
Musím podotknout, že sice jsou hnědé, ale na očích to ani moc jako hnědá nevypadá, spíše do černa. A voděodolné jsou dost, protože jsem s nimi jednou vlezla do bazénu, slezla mi jen řasenka, a linka zůstala stejné, i přestože jsem si prsty mnula oči. Myslím, že jsou vhodné i na kouřové líčení, protože se dobře rozmazávají.
Jak už jsem řekla ( napsala ), mám voděodolné, takže si je musím sundávat odličovadlem. ( Pro ty, co nechápou, proč to sem píšu: znám holky, co se ,,odličují " vodou, bez odličovadla, takže jestli seš i ty takovejhle případ, a koupíš si voděodolné, nepočítej s tím, že ti půjdou vodou dolů )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama