Tip: Školní výlet

17. května 2012 v 21:37 | igukina |  Ostatní
Tenhle článek sem dávám asi pozdě, ale přeci jen se někomu může hodit.
Školnní výlety je dobré ukončení školního roku, ikdyž se třeba bude ještě po něm učit, už asi né tolik. Někdo je má rád, někdo je nesnáší.
Já si třeba školní výlety užívám, protože ve tříde máme dobrou partu, a předevšim dobré místa, kam jedeme. Třeba letos je to aqupalace Praha, kam se opravdu těšim, kdo by taky ne, že.
A teď k článku, který by se měl týkat nadpisu.
Jak už jsem jednou zmiňovala, můžete jet do Prahy, ať už do

toho aquparku, nebo po památkách, ale ty asi nikoho moc bavit nebudou.
Co můžeš v Praze navštívit: Václavák, Karlův most, Aquapalace, Orloj, Pražský hrad, Petřín, kousek dál třeba Karlštejn, Technické národní muzeum,
Jako další možnost je ZOO v Olomouci, Praze, Jihlavě, Brně, a Liberci. Když chytnete blbé počasí, tak je to docela špatný no. když je moc teplo, tak zvířata spí, ty si unavená, když je zima, zvířata sou zalezlá, a ty klepeš kosu...
Nezapomínej ani na rekreační střediska, protože ceny ubytování nejsou nějak vysoké, a třeba u schovávané v noci v lese si můžete užít spoustu srandy.
My ze školou většinou jezdíme na dvoudenní výlet, takže je nutné si ubytování zajistit dlouho dopředu, protože se může stát, že budete chtít na výlet, ale zrovna nebudou mít volný termín ubytování.
Jestli máte rádi něco akčnějšího, můžu doporučit RELAXu , jsou tam horolezecké stěny, lanové centrum, paintball, solárko, bazén atd..
Pak je i Brně něco - jmenuje se to Bongo, je to zábavní centrum.
Další nabídky na školní výlety můžeš najít na internetu, nabídka je opravdu veliká...
aquapalace
Relaxa
A kam ty jedeš letos na školní výlet ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama