Recenze: Pump up lash booster- Miss Sporty

12. května 2012 v 16:26 | igukina |  Recenze
Tuhle řasenku jsem se rozhodla pořídit především kvůli kladným recenzím na internetu.
Tuto dekorativní kosmetiku jsem pořídila v drogerii Schlecker za 67Kč ve slevě, jinak ji seženeš do 90 Kč v drogeriích, kde prodávají Miss Sporty.
Co řasenka slibuje ? Vše, co potřebuješ od řasenky... Dobrá univerzální řasenka by měla tvoje řasy prodloužit a dodat jim objem. Řasenka Pump Up Booster odškrtává obě tato pole. Báječně velký kartáček pokryje barvou precizně každou jednotlivou řasu. Jedinečné složení obsahuje kolagen, který dodá řasám až 12x větší objem. Tento chytrý produkt vynese tvoje řasy až do nebe , nazvedne je až o neuvěřitelných 70%. Nanes řasenku v 8 hodin ráno a zůstane perfektní až do 6 hodin do večera.
Musím vytknout, že na každé řasence, na které je napsáno, že vašim řasám dodají X-krát větší objem, je hloupost. To, co tam není, tam nikdy nebude. Nesouhlasím ani s 70%-ním nadzvednutím. Řasy sice prodlouží, ale nenadzvedne.
Když jsem jí v obchodě uviděla, byla jsem nadšená. Uchvátila mě především svým velkým obalem. Na obaly jsem já ujetá- jakmile se mi obal nelíbí, odmítám řasenku dále zkoumat. Navíc jsem byla potěšena z fialové barvy, která je jedna z mých oblíbených. Obal je přehledný- není na něm nic přebytečné, jenom krásně čitelný tučný nápis, nic zavádějícího.
Dále jsem byla potěšena velkým a hustým kartáčkem, který byl přesně pro mě. Její husté štětinky krásně pokryjí všechny moje řasy tak, aby všude byla rovnoměrně rozložena řasenka. S čím ale nejsem spokojená je, že po čtvrté vrstvě se z řas začínají stávat spíše slepené pavoučí nožičky s kuličkou na konci.
Řasenka obecně řasy moc nenatočí, ale zase se nedá říct, že by je alespoň trochu nezvedla. Já ještě k tomu používám kleštičky na řasy, takže to pak vypadá trochu jinak, ale taky to není žádný zázrak. Časem řasy stejně spadnou, takže v podstatě kleštičky nejsou až tak důležité.
oko.png
Takhle vypadají řasy po nanesení asi 3 vrstev řasenky. Může to být trochu zkreslené, protože jsem ji nanášela odpoledne, a pak ještě kvůli fotce navečer.
Klady:
· Cena
· Dlouhá výdrž
· Velký kartáček
· Prodlužuje řasy
Zápory:
· Po 4 vrstvě z řasy spíše pavoučí nožičky
· Na špičce kartáčku příliš mnoho řasenky
· Nesplnuje slibované požadavky


balení.png oko a kartáček.png řasenka.png
řasenka.png
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama