3 dny

29. dubna 2012 v 16:45 | igukina |  Moje
Předem Vás upozorňuju, koho nezajímá, jak jsem prožila poslední tři dny, ať ani nečte dál.
Skoro celý týden bylo nádherné počasí a nevyjímka je i pátek a víkend.

Protože jsem nejela v pátek do hudebky, využila toho a šla s kamarádkou ven. Domluvili jsme se, že se projedeme do vedlejší vesnice na kolech, na 15 km výlet.
Když jsme dorazili na konec naší vesnice, začal tam na nás pokřikovat nějakej dědek od bagru, který tam ještě s někým začali kopat něco ke kanalizaci.
Pak jsem zastavili na nějaké kopečku, kde byli rozkvetlé nějaké keříky, v kterých bzučelo nespočet včel i čmeláků. Ten pohled z kopečku na okolní, krásně zelenou krajinu byl nádherný. Kousek za kopečkem byl most, pod který jsme se taky zastavili, protože kamarádka tvrdila, že se to tam dobře ozývá, a měla pravdu. Když jel nad ním vlak, byl to rachot, u kterého mě napadalo jen to, co bych dělala, kdyby ten

most s vlakem spadl. Vlastně nás obě to napadalo.
Před dalším mostem jsem se modlila, aby nejelo auto, protože silnice pod ním byla do zatáčky, do které nebylo vidět, a tak sem se vála, aby do nás nenabouralo nějaká auto, protože nějací řidiči tady jezdí jak ho*ada.
Během cesty do nás vrazilo snad milion brouků, much a další lítacích potvor I když se to nezdá, při jízdě to docela bolí.. Aji ještěrku sem mále přejela :D .. Když jsem se doma kolem 18:00 podívala na teploměr, bylo tam asi 20 stupňů ve stínu. Co víc si přát...


Sobota dopadla nakonec jinak, než jsem ji měla naplánovanou. Dopoledne jsme strávili sázením 40 řádků brambor, ale měli jsem to celkem rychle hotové, asi za hodinu a půl. Nevěřili by jste, jak z toho bolí záda.
Odpoledne jsem chtěla jít s kamarádkou, jinou, ven, ale nakonec že nemohla, tak mě to docela štvalo, přišlo mi, že se mnou nechce jít vůbec... Ale nakonec přijela návštěva, bratránek se sestřenkou, se kterýma jsme blbli na zahradě.
Chtěla jsem i opékat nějaké klobásy, ale nakonec to nějak padlo kvůli slabému větru.


Když jsem v neděli, tedy dnes, ráno stala, byla jsem docela zklamaná z počasí, protože jsem myslela, že aspoň dnes půjdu ven. Bohužel se nekonalo.
Odpoledne jsem se šla kouknout na zahradu. Vítr byl silnější, než jsem si myslela. Potrhal plachtu na bazénu, a se mnou taky trochu houpal. Tajně jsem si ,,půjčila " mamky foťák, a šla udělat pár fotek. Původně jsem chtěla vyfotit jen stromy, ale když jsem viděla babičky rozkvetlé tulipány, nemohla jsem je nechat bez vyfocení. Z těch fotek mám opravdu radost, i když to byli nervy fotit, když vítr s nimi houpal o ,,sto šest"... Všechny fotky jsou zde.
Ikdyž se něco vydařilo, něco ne, byl to zatím jeden z dobře strávených víkendů, protože venku bylo krásně, a do školy taky nic nemám.
Těm, kdo si to přečetl, děkuju. :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama