Duben 2012

3 dny

29. dubna 2012 v 16:45 | igukina |  Moje
Předem Vás upozorňuju, koho nezajímá, jak jsem prožila poslední tři dny, ať ani nečte dál.
Skoro celý týden bylo nádherné počasí a nevyjímka je i pátek a víkend.

Protože jsem nejela v pátek do hudebky, využila toho a šla s kamarádkou ven. Domluvili jsme se, že se projedeme do vedlejší vesnice na kolech, na 15 km výlet.
Když jsme dorazili na konec naší vesnice, začal tam na nás pokřikovat nějakej dědek od bagru, který tam ještě s někým začali kopat něco ke kanalizaci.
Pak jsem zastavili na nějaké kopečku, kde byli rozkvetlé nějaké keříky, v kterých bzučelo nespočet včel i čmeláků. Ten pohled z kopečku na okolní, krásně zelenou krajinu byl nádherný. Kousek za kopečkem byl most, pod který jsme se taky zastavili, protože kamarádka tvrdila, že se to tam dobře ozývá, a měla pravdu. Když jel nad ním vlak, byl to rachot, u kterého mě napadalo jen to, co bych dělala, kdyby ten

Upeč si: Himaláje

28. dubna 2012 v 20:04 | igukina |  Kuchtění

Zase přidávám recept, který jsem sama pekla, a je vyzkoušený.
Buchta se skládá ze tří částí: těsto, krém, a poleva. Na všechno bude návod.
Co budeš potřebovat:
Těsto:
  • 2 vejce
  • 1 hrníček cukru krystal
  • 2 hrníčky hladké mouky
  • 1 PrDoPeč

Doplňky

26. dubna 2012 v 20:45 | igukina |  Móda
Módní doplňky jsou dnešní součástí většiny žen/dívek. Některé by bez nich nevyšli z domu, některé je ani nepotřebují.
V různých onchodech si můžeš vybrat ze širokého sortimentu naušnic, áhrdelníků, prstenů, náramků, sponek, čelenek a spoustu další... Můžeš si vybrat i z různých cen, ale i tady se ,, za značku se platí ". Značkové náušnice jsou přece jenom dražší, neý ty od vietnamců.
Já vám sem přídám nějaké inspirace, a u některých bude

Upeč si: Cookies

24. dubna 2012 v 16:19 | igukina |  Kuchtění
Dobrou buchtou, nebo večeří může příjemně překvapit rodinu, obzvlášť, když se ti povede. Napíšu sem jeden recept, který nikdy nezklamal. Spolužáci se po nich můžou utlouct a u nás doma jsou hned pryč.
Budeš potřebovat:
( na 20 kusů)
100g másla
100g polohrubé mouky
150g nasekaných ořechů
70g cukru krystal
50g hrozinek
100g nasekané hořké čokolády

Plasty nás ohrožují !

22. dubna 2012 v 17:44 | igukina |  Moje
postupem času si lidé začali vyrábět samé vymoženosti, které by jim zjednodušili život. Jedna je plast. Jsou z něho vyráběny obaly, zahradnické potřeby, skříňky, poličky a spousta další věcí, bez kterých si mnozí lidí nedovedou život představit.
Lidé si je vyrobili, aby jim sloužily a ten život usnadňovali, jenže postupem času začali škodit nám všem, ikdyž si to nejspíš neuvědomujete. Každý vidí na ulicích spousty sáčků, kelímků, Za pár let všichni poznají, co všechny ty plasty způsobují, a jak nás níčí...
Středomořské proudy unášejí 3 miliony tun odkpadků, z toho je 80% plastů. Oceány jsou kvůli nám, lidem, zanešeny bordelem. Ryby, které plavou v těchto vodách žerou plasty, protože si myslí, že je to jídlo. U větších ryb se obsah plastu v žaludku vyšuje, protože jí ty malé rybky, a samozřejmě mají

Pěkná fotka

21. dubna 2012 v 18:36 | igukina |  Ostatní
Pěkná fotka. Naše vizitka, podle které si o nás ostatní na sociálních sítích vytvoří své mínění.

Proto není špatné, když se k pořizování fotek trochu upravíš. Učeš si pěkně vlasy ( můžeš si je jen učesat kartáčem, vyžehlit, nakulmovat, nebo si udělat drdol atp. ) Můžeš se i slabě namalovat, ikdyž se normálně nelíčíš. Trochu řasenky nebo tužky ještě nikomu neuškodilo, ale pozor, ať nevypadáš jak klaun. Jako oblečení bych zvolila třeba jen pěkné tričko, jestliže chceš fotit jen obličej.

Na fotkách je důležité světlo, proto vhodné místo pro focení je někde, kde je hodně přírodní světla, to je např. u okna, předsíň, zahrada, balkón... Můžeš se fotit i lampičkovým světlem, ale fotky mi pak připadají takové nepřirozené.

Správný výraz na fotkách je taky velmi důležitý. Moc lidí si asi neřekne, že si fajn, když budeš mít

Tak ?

16. dubna 2012 v 19:23 | igukina
Nevím, jak vám, ale mě přijde ta fotka i holka přijde úžasná... :)
A co Vám ? Líbí ? Nelíbí ? Hlasuj v anketě ↓ ↓

Nehtový Tutorial- Růžovo-fialový

14. dubna 2012 v 21:51 | igukina |  Tutoriály
Ahoj, přidávám další Nail art...Tentokrát to bude růžovo-fialové. Růžová přechází asi v polovině do fialova.
Co budeš potřebovat: dva laky podobné barvy, kousek molitanu
1) nejdříve si nalakuj nehty světlejší barvou, nech pořádně zaschnout.
2) kápni na papír tmavší lak a trochu do něj namoč kousek molitanu. Ten ťupkej od konce nehty zruba do prostřed, ale tak, aby nebyla vidět přechodová čára. Pak to můžeš molitan slabounce přechod rozetřít.
3) můžeš přelakovat průhledným lakem.
Já použila lak od S-he Stylezone a NYC.

Měj se ráda !

12. dubna 2012 v 19:49 | igukina |  Vzhled

Mnohé dívky se v dnešní době potýkají s nízkým sebevědomím a podceňováním. Může to být způsobeno nezájmem o ně z chlapecké strany, pomlouváním od ostatních, posměchem od ostatních, oblečením, nebo i že se nelíbíš sama sobě, i kdyby ti každý říkal, jak si krásná.
Pokud nejsi sama se svým vzhledem spokojená, popřemýšlej o tom, co by si ráda na sobě změnila. Mnohdy udělá hodně i jiný účes, nebo líčení. Stačí, když si zajdeš ke kadeřnici, a zeptáš se, který typ by se k tobě hodil, ale domluv se s maminkou nebo s tím, kdo ti dělá sponzora, jestli je ochoten ti to zaplatit, jestliže si to nechceš platit sama.
Jestli nechceš chodit ke kadeřnici, vyzkoušej doma různé účesy (copy, culíky, drdol…) a usuď sama, který se ti líbí nejvíce. Hlavně se nepodceňuj, a neříkej si sama pro sebe, že v tom vypadáš strašně. Jestli nevíš, co si učesat, stačí se kouknout na youtube.com. Co víš, třebati spolužačky změnu pochválí.
Není chyba, když si upravíš svoje nehty. Občas si je můžeš namazat krémem, aby byli jemnější. Je pěkné, když má dívka nalakované nehty, i třeba průhledným lakem, který vyplní nerovnosti, a nehet se pak krásně leskne. Ale né každému se líbí nalakované nehty. Laky seženeš i v levnější variantě, třeba za 30 Kč,.
Líčení. Jestli se nemaluješ, jedině

Nehtový Tutorial- Květina

10. dubna 2012 v 20:25 | igukina |  Vzhled
Ahoj, přidávám slíbené kytky na nehtech. Postup bude skoro stejný jak u puntíků.
Potřeby: 3 laky, popř. i bezbarvý, tupou tužku nebo pastelku
1) Nejdříve si nalakuj nehty bezbarvým lakem, který vyplní nerovnosti na nehtu.
2) Po zaschnutí bezbarvého nanes lak jedné barvy na všechny nehty. Neh pořádně zaschnout.
3) Vem tupou tužku, malinko namoč do