Březen 2012

Oční tutorial

31. března 2012 v 16:20 | igukina |  Tutoriály
Přidávám další oční tutoriál. Toto líčení se spíše hodí na nějaké večerní akce, než na normální nošení do školy nebo do města. Doufám, že se vám líbí :)

Móda jaro-léto 2012

18. března 2012 v 17:26 | igukina |  Móda
Už brzo bude jaro, a tak bych Vám sem chtěla napsat něco o módních trendech na jaro a léto letošního roku, o kterých sem se dočetla jak v časopisech, tak na internetu.


Módní návrháří se přiklánějí k mladistvému sportovnímu styl a k pohodlí člověka. Pro jaro budou převládat jasné a pastelové barvy, které sluší snad každému.
Hitem letošního jara jsou skládané i flisové sukně, které jsou zároveň pohodlné, i dobře vypadají. Nebojte se těmito barvami přitáhnout okolí, ale nedoporučovala bych žlutou, protože ta přitáhne spíš hmyz než ostatní. Hitem letošního jara jsou skládané i flisové sukně, které jsou zároveň pohodlné, i dobře vypadají. K flisované sukni se hodí upnutý světřík, který vypadá romanticky :)
( Rozklikni článek a dozvíš se více)

Fotky 0.2

17. března 2012 v 15:09 | igukina |  Fotky
Po dlouhých mrazech se už konečně objevilo sluníčko, které si myslim, potěšilo každého. Není nad to, když při probouzení
vidím sluneční paprsky, jak prostupují do pokoje. Hned mám lepší náladu při vstávání.

Hned jak jsem vstala, podívala jsem se na digitální teploměr, a uviděla tam krásný patnáct stupňů ve stínu, z čehož hsem měla opravdu radost.

Když jsem viděla, jak je venku krásně, vytáhla jsem houpačku, a šla si lehnout. Ležela jsem asi 15 minut, a když jsem uviděla Mikeše, jak blbne, popadla jsem foťák a šla fotit. Kocour se strašně dobře fotí, protože

Tally Weijl

15. března 2012 v 21:09 | igukina |  Móda
Další článek bude o oblečení z Tally Weijlu, což už jste si asi všimli z nadpisu.
Když jsem projížděla stránky, narazila jsem tam na ,,autfity" v záložce Campaign ( Kampaň ).
Něco mě nadchlo více, něco méně. Pro ty, kterým se neche otvíratodkaz výše, přidávám fotky, které se mi líbily asi nejvíce.
Na první fotce se mi líbí šaty, ale z

Výplň pod drdol - snadno a rychle doma

7. března 2012 v 18:10 | igukina |  Tutoriály
Možná jste už o tomhle slyšeli. Dává se to pod drdoly, aby byli plnější. V obchodech se dá koupit zhruba do 100 Kč, ale můžeš si to udělat i v pohodlí domova :). Zabere ti to jen pár minutek a je to mnohem levnější.
Budeš na to potřebovat jednu ponožku a nůžky.
Postup je na videu :)

Moje záliba...

4. března 2012 v 17:38 | igukina |  Moje
Už od mala strašně moc ráda kreslím, maluju a vyrábím věci z čehokoliv. Dřív, když jsem byla mladší, kreslila jsem skoro pořád, ale většinou nesmysly....Teď si jdu nakreslit nebo namalovat párkrát do měsíce, ale něco pořádného. Občas se mi moje výkresy hodně líbí, někdy si řikám, že jsem snad nikdy nic horšího nenamalovala...
Nikdy nejdu si jen tak něco vytvořit... Musím mít ,,kreslící náladu " a trochu představ. Nedokážu kreslit tam, kde je hluk a moc lidí. Nejradši mám svůj pokoj, kde je klid až do té doby, než přijde sestra :D
Asi před třemi roky jsem si nakreslila Sidney, z kterého mám pořád velkou radost a jsem na to pyšná.
Jindy sem zas krelila Barta Simpsona, Anděla, a dnes oko.
Nevím, možná se vám budou líbit, možná ne, ale i tak je sem přidám :)

Hrníčková buchta

2. března 2012 v 19:17 | igukina |  Kuchtění
Možná jste už o ní slyšeli, možná ne. Pro ty, kteří ji ještě nepekly, ale chtěli by, přikládám recept.
Sama jsem si ji pekla, a je fakt výborná. Když budete chtít, můžete si do ní přidat např. čokoládu, ořechy, rozinky, lentilky... co Vás napadne. Když to vyklopíte, vypadá to trochu zvláštně, ale to nic nemění na tom, že to chutná skvěle. Tak dobrou chuť :)