Leden 2012

Líčení očí

31. ledna 2012 v 20:01 | igukina |  Tutoriály
Když jsem šla včera večer spát, napadlo mě, jak bych si mohla ráno namalovat oči. A tak se taky stalo. Jsou to takové tygrované, hodící se spíš na jiné příležitosti, než na denní nošení.
Nejdříve sem si udělala černou linku nahoře i dole.
Pak tekutými linkami nakreslila nad každým okem 3obloučky ve tvaru tygřího fleku a ty následně vybravila hnědou tužkou na oči. A bylo hotovo :)
Přidávám to sem jako malou inspiraci pro Vás..Snad se líbí .. :)

Šaty

28. ledna 2012 v 18:05 | igukina |  Móda
Pomalu začíná plesová sezóna a možná i ty jdeš na nějaký ten ples, ať už na školní, zemědělský, obecní i maturití. Hodně holek se potýká s tím, že nemají šaty, proto sem přidávám článek. bude to spíš tip, kde je sehnat, vybrat, nebo se alespoň inspirovat.
Jestli hledáš nějaké levnější, a přitom šaty tvého vkusu, určitě se koukni na aukro. Maj tam hromadu šatů, jákýchkoliv barev, střihů, belikostí a stylů.
Příští rok pořádáme školní ples, tak sem se tam taky podívala. Líbilo se mi jich tam tolik, ale tyhle vedou - http://aukro.cz/party-saty-sifon-japan-style-sm12-052-pu-i2082369095.html...
Ceny se mi zdají nízké, protože když se podívám do jiných obchodů, tak tam sou kolem šesti stovek.
Klady a zápory nakupování na aukru :
- Nízká cena
- Velký výběr
- Malá šance, že někdo bude mít stejné

- Nevíš, jestli ti budou přesně sedět
- Mohou přijít poškozené

Red Hair

25. ledna 2012 v 20:30 | igukina |  Moje
Jednou bych chtěla mít takhle červený vlasy...Sou prostě úžasný :)
Doufám, že se vám líbí ;)

Video

21. ledna 2012 v 19:48 | igukina |  Moje
Ahoj, přídávám sem video, které je o našem kocourovi Mikešovi...Víc asi psát nebudu, protože nahrávka mluví za vše ;)

http://www.youtube.com/watch?v=skxi6reHY_4

Po dlouhé době....

13. ledna 2012 v 18:16 | igukina |  Moje
Takže po dlouhé době sem opět píšu článek. Řekla bych, že bude asi o všem možném, ale bude to krátké. Tak abych začala. ..

Když přišel nový rok, neměla sem moc radost, protože až tehdy si uvědomíte, jak vlastně ten rok byl dobrej...Co vše ste zažilili a prožili, kolik nových super lidí ste poznali atd...Pro mě je to ten nejdivnější den v roce.
Momentálně mám rádost z toho, že napadlo sníh. Jupí ! :D .Protože miluju lyžování, těším, až se na něj po dvou letech zas konečně postavím. Doufám, že to nebude katastrofa.
Na svůj blog už nepíšu tak často. Dřív to bylo skoro každý den. A teď? Když už hodně, tak čtyři články za měsíc a ale moc mi to nevadí, protože vím, že sem stejně nikdo pravidelně nechodí.
Trochu měním pozadí blogu. Kdyby se Vám něco nelíbí, chtěli byste nějakáý článek, chcete se podělit o názor blogu, tak pište do komentů. Pište vše, co vás jen napadne :) Ahoj :)