Kouření mladších....

11. prosince 2011 v 18:17 | igukina |  Ostatní
Velmi často se teď potýkám s tím, jak děti ve věku 10- 15 let kouří. Přijde mi to nechutné.
Kuřáci se dělí na 3 typy :
a) Těm, co je 10-15, kouří jen proto, aby se mohli kamarádit se staršími a myslí si, že sou prostě něco víc, že jsou ,, IN " když kouří. NEjhorší je, když si myslí, že to umí, přitom to, co dělají se nadá říkat kouření...Nechápu je.
b) Některým lidem to prostě chutná, a jsou to podle mě už hodně starší lidé. Nemyslim si, že ti mladí kouří jen proto, že jim to chutná.
c) Řeší tím osobní problémy, těm už je spíš více, řekla bych 17+...Pro ty mám pochopení..

Ať už kouří z jakéhokoliv důvodu, jeto jejich věc, ale zdraví to rozhodně neprospívá. Člověk pak v mladém věku kašle jak 70-ti letej dědek, smrdí mu z pusy. Když je nějaká holka, který hledá kluka, nasmrádlíma hadrama ho určitě nepřiláká..

U nás ve škole kouří jedna šesťačka, a je mi z ní na blití, protože lkouřit jen kvůli tomu, aby mohla machrovat, že se kamarádí se starší holkou není moc dobrý. Navíc kouření na kopečku, když se jí od huby valí oblak dýmu bvětší než její hlavy taky nevypadá zrovna nejlíp.
Občas si řikám, čím to asi je, že je mi 14, a nikdy se nekouřila a ani to nezkoušela a jim je 11,12 a už hulí jak továrna na čokoládu....Dnešní doba je čímdál tím horší...


+> můžeš tím vyřešit osobní problémy
-> zpomalí se ti, nebo dokonce i zastaví růst, zanesou se ti plíce, kašleeš kařdou chvíli, smrdíš , máš zkažený zuby

A teď vám sem přikládám plíce nekuřáka ( v pravo) a nekuřáka.
No není to hnus ?
.....
Toť vše mého názoru o kouření.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terezka. Terezka. | Web | 31. prosince 2011 v 15:14 | Reagovat

Nemám ráda tyhle keci, slečen, které to v životě neměly v puse, ale odvozují svoje pochybné názory od bůh ví čeho. Ano kouřím. No a co? Možná když jsem to ve 12 ochutnala chtěla jsem být frajerka. Ale tehdy jsem nekouřila. ne moc. Pokud tedy nepočítáš jedno cígo za půl roku jako kuřáka. Jenže pak se na mě začaly hrnout problémy. Světe div se bylo mi 13 a ne nějakých 17 o čemž tady mluvíš. Nemám až tolika problémů. Tehdy jsem ale měla. Teď kouřím čistě z toho, že mi to opravdu zachutnalo. Mysli si co chceš, chutná mi to. Miluju když si v noci sednu ven, pozoruju hvězdy a dým, co mi jde od pusy. Růst jsem nepřestala jen nerostu tolik, ale nikdy jsem nechtěla být žirafa. Nijak nekašlu a neflušu jako ostatní kuřáci, kteří to většina jen dělají aby byli cool. V životě mi nevrtali zub a ani se na to nechystají. Já vím kouření je hnus, tvrdím to i já. Jen se mě takovéto věci dotýkají.

2 igukina igukina | 1. ledna 2012 v 14:01 | Reagovat

[1]: Píšu to, co si myslim já a jestli ti to vadí, tak si někam napiš, co si myslíš ty.

3 Kuřák Kuřák | E-mail | 16. října 2013 v 0:12 | Reagovat

Zajímavý poznatek.Chrchel hned na to letí ven, bacha může tě to zabít. Tabák je největších z genialit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama