Listopad 2011

Je libo něco vírazného ?

27. listopadu 2011 v 19:41 | igukina |  Tutoriály
Přidávám další článek s fotkou. Opět je to o namalovaných očích. Dávám to sem spíš jako inspiraci na nějaké lepší příležitosti, na normální nošení se některé moc nehodí ... :)


Nebuď líná a udělej si sama...!

26. listopadu 2011 v 18:39 | igukina |  Ostatní
Zítra už je první adventní neděle, a tak jako každá rodina by si mohla i ty mít doma adventní věnec. Může si vyrobit jaký chceš. Kulatý, čtvercový, obdélníkový....Kdž přijdeš do obchodu, vidíš všude toilk hezkých věnců, jen si vybrat, ale když vidim ty ceny, tak mi připadají předražené k jejich vzhledu. Má 4 svíčky, mech a sem tam něco vpíchnutýho a prodávaj to za 200 kč. Proto nebuď líná a udělej si ho doma sama, protože tě to vyjde levnějc a budeš mít dobrý pocit, že si něco takového vyrobila. Pokaždé si svých vlatnoručně vyrobených věcí ceníš víc, než koupených... Věci, jako jsou třeba hvězdičky, skořice, polystyrenový kruh, baňky, svíčky, bodáky na svíčky a pod. seženeš ve většině květinářství a určitě se vejdeš do 100 kč, když koupíš třeba v Kaufu svíčky za 30 Kč.
Pak ti jen stačí jehličí, nebo mech, klterý seženeš v lese, nebo si můžeš koupit umělý, jako já.
Ke konečnému vytvoření věnce ti už stačí je tvá fantazie :)
Tak hodně štěstí :)

Eye

25. listopadu 2011 v 20:04 | igukina |  Vzhled
Takže přidávám sem další fotonávod. Sice to není nic moc, ale aspoň něco.
1) Zase si namalujeme horní linku, ale tak, že začneme asi v polovině oka tenkou linkou a skončíme tlustou, malinko protáhlou. Tenkou linku si udělej i dole.
2) Linku můžeš doladit čenými stíny, které stejně pak budeš motřebovat.
3) U vnitřního koutku nanes bílý stín a u vnějšího černý. Pak to smíchaj trochu dohromady. Štětečkem do uší nebo vatovými odličovacími tampóny očisti podle potřeby oko.
A hotovo :)


723 týdnů života .

24. listopadu 2011 v 19:59 | igukina |  Moje
Bylo 23. listopadu. Byl to den, kdy sem se narodila. Občas toho lituju, protože nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, jaký chci méno. Ani sem si nemohla vybrat, do jaké rodiny se narodím. Někdy sem za to všechno ráda, někdy mám nervy na okraji a všechno bych to do posledního puntíku změnila.
Už nejsem to malé prtě, které viděli sousedi vozit se v kočárku. Jsem už starší, ale pořád jsem malá. Jak vzrůstem, ta i věkem, protože 14 let není žádné velké číslo. Sice si občas řikám, že byc h chtěla být starší, vydělávat peníze, chodit do práce a už nechodit do te zas*ané školy, ale právě opak si budu řikat, až mi bude 45.........
Hodně věcí je už za mnou, ale mnohem víc předemnou. Každej den čekám, co se vyvrbí. Nic jinýho, než čekat se v podstatě nedá......
Tenhle článěk je asi o ničem, ale asopoň je tu nějaký nový po dlouhé době.
Přidávám i fotky - na první mi je +- 6 let, na druhé 14 :)

Pletená koule s chlupama.

19. listopadu 2011 v 18:46 | igukina |  Moje
Takže dnes jsem se vrátila z ,, výletu " , kde nám babička koupila čepici. Ze začátku se mi moc nelíbila, ale bylo v ní dost velké teplo, což bylo bezva. Původně sem měla uplně jinou představu, jak by měla moje zimní čepice vypadat, ale v Polsku ji neměly :/. Na konec sme narazila na stánek, kde prodávali tuhle čepici. Měla sem obavy, protože se mi zdála moc obrovská, a že v ní budu vypadat jak největší magor světa, protože tam dke bydlim, se nic takovýho nenosí, protože všichni si zajdou do Takka a koupí si čepici tam. Taky sem ji chtěla z Takka, ale nechtěla sem jak polovička ostatních lidí ty převyslé pletené ponožky.
Nakonec mi ji teda babička koupila. Nebyla sem moc nadšená, protože sem se docela bála, co na to budou řikat ostatní a zdála se mi na moji hlavu moc veliká. Moje první myšlenky byli, co si o mě budou lidi na autobusáku řikat, když s tímhle pudu na hlavě. Asi si řikáte, že mi může bejt názor ostatních u zadku, ale kdyby se po vás každý díval, necítili by ste se příjemně.
Teď už toli obav nemám, a sem i docela ráda, že ji mám, protože ráda mám něco jiného než ostatní, ale takovej extrém sem od sebe nečekala.
Na fotkách vypadá snad ještě větší, než ve skutečnosti je, hlavně ty přední hluby. Je bílo fialové barvy, na vrchu má bambuli a bíle chlupy.
Pochybuju, že se vám někomu bude líbit :/....
Hlasuj v anketě :)

Nehtový tutorial- Smajlíci

18. listopadu 2011 v 19:47 | igukina |  Tutoriály
Takže jednou za čas vám se zase přidávám nějaký ten článek. Tentokrát to bude o lakování :)
Co potřebuješ : 2 laky ( v mém případě zelený a mrkvový ), zdobící štěteček
Doba : max. 30 minut, záleží na době schnutí laku

Nejprve si nehty očistíme a opláchneme vodou. Po té si naneseme první tenkou vrstvu laku. Po zaschnutí naneseme durou ( kdyby si nanesla silnou vrstu hned na poprvé, dlouho by to schlo )
Až jsou laky zaschlé, vem si nějaký zdobící šteteček a nakresli si s ním smajlíky, nebo ornamenty dle tvého výběru :)
Takto sem si je nalakovala já :)
Omlouvám se za špatnou kvalitu :/

Funnny Video 0.3

17. listopadu 2011 v 19:56 | igukina |  Ostatní
Teď vám se nebudu dávat oblíbené písničky, ale oblíbená a pro mě vzipná videa :) Doufám, že se vám taky budou líbit :)


Miluju ten seriál ! :)
[ vasabej ] :D

Sice sou zatím jenom 2, ale asi moje nejoblíbenější :)Písničky 0.2

17. listopadu 2011 v 19:41 | igukina |  Ostatní
...A pokračujeme v mích oblíbených písničkách :)
Papírové letadlo... :)

Písničky 0.1

16. listopadu 2011 v 18:50 | igukina |  Ostatní
Jak tam poslouchám Óčko, napadl mě další článek. Bude o mžch oblíbených písničkách a doufám, že se i vám aspoň nějaká zalíbí :)

Tato písnička je od The Hives. JE to směsice indie rocku a garage rocku. Velice mě zaujmul i klip, který je originální :)


Další přikládám v poslední době velice známou Písničku od Reago. Tenhle styl moc nepoclouchám, ale tohle mě zaujmlo, protože je dobrý text i melodie.Tato písnička je originál od Rihanny, ovšem já mám mnohem rači tuhle verzi. Zní to lépe a klik je vtipnější, i když trochu úchylný.. :D posuďte sami :)

Další moje oblíbená písnička. Co mi ale vadí je, jak křivý tu pusu a jak se tam klepe ...trochu vtipné :D

Tak tahle tu nesmí chybět.. :) ...


Další nádherná písničky od Example.. :)

Sice není nejnovější, ale pořád je to pecka ! :)


LG...Nikdy nezklame :) Originální klip, kde se mí líbí v některých momentech její přirozenost :)


Další písničky přidám, až si zase na některé zpomenu...Není to tady ještě všechno a je to ještě dost :)

Jak je to podlě mě s malováním podle barvy očí ?

12. listopadu 2011 v 17:41 | igukina |  Tutoriály
Nejdříve napíšu, co píšou na internetu.

Zelené oči
Vyskytují se méně, než třeba oči hnědé. Proto vybírej barvy, v kterých vyniknou. Vybírej odstíny fialové a zkus i švestkovou barvu, růžovou, hnědou, stříbrnou, nebo i výraznou modrou, nebo metalicky zlatou.

Hnědé oči
Je to barva, které se vyskytuje asi nejčastěji.
Je mnoho varinant barev, ale nejlepší na denní nošení je béžová, meruňková nebo zelená, růžová, fialová i žlutá. Aby oči nevypadaly zapadle, orámuj oko černou linkou.
Modré oči
Vyzkoušej odstíny tmvaší hnědé, světle růžové nebo tmavší fialové. Modrýmočí sluší nejvíce barvy kovu, stříbrná nebo bronzová.
A teď, co si o tom myslim.
Podle mě se ke aždým očí hodí všechny barvy, záleží jen na tom, ja k je kd ošikovný a jak si to kdo umí namalovat. Stejně si myslím, že tohle nikdo neoddržuje a každý se líčí ppodle sebe. Kdyby sme se měli malovat podle internetu, tak by sme byli všeci stejní....
Doufám, že se vám článek líbil :)