Říjen 2011

Udělej radost sobě i ostatním :)

25. října 2011 v 18:50 | igukina |  Vyrob si
Jako další téma jsem vybrala právě ,, Udělej radost sobě i ostatním ". Jako dobrý nápad mi přijde vyrbit náramek. Stačí jen když si koupíš pár korálků, které seženeš třeba ve Vesnědo 20 Kč a kloboukovou gumu nebo pružný vlasec. Náramek můžeš spestřit nějakým větším korálkem nebo něčím, co se ti líbí a je možné to tam přidat. Myslím si, že každá z Vás ví, jak dál pokračovat ;) a na konec můžeš konce zavázat nebo si koupit zapínání.
Nemusíš dělat jen korálkové náramky, ale taky náramky přáteství. Pokud by někdo nevěděl, stačí si napsat na google náramky přáteství a vyjede ti tam tolik možností, ale některé je těžké pochpit.
Náramky můžeš vyrobit kamarádkám třeba k Vánocům nebo jen tak jako dárek a nebo sije prostě udělej sama pro sebe jako radost :)
KDyž máš společnou fotku s tvojí kamarádkou,můžeš jí vyrobit rámeček. Postačí ti kartónová krabice, ze které vysřihneš potřebný tvar a můžeš ho polepit třeba těstovinami, třpytkami, flitry a nebo pomalovat barvama.
Nebo ji prostě nakresli obrázek jako já :)
Věřím, že dárky vyrobené potěší mnohem více, než to co koupíš v obchodě. To může udělat každý. Sice s tím nemáš žádnou práci, ale když někomu dáš něco vyrobené vlastníma rukama, váží si toho mnohem více.
¨

Postarej se o svoje ruce !

19. října 2011 v 20:03 | igukina |  Vzhled
Už pomalu začíná chladné odbdobí a ty by si neměla zapomínat na svoje ruce. I oni trpí, když se o ně nestaráš. V zimě by si je měla chránit předevšim před chladem- to znamená, nosit teplé rukavice. A když si vybereš ty správné, je to i stylové :) Když je nebudeš chránin, udělají se ti na rukou nepěkné omrzliny, které jsou i nepříjemné. Taky když si vzpomeneš, namaž si je krémem, aby nebyly suché. Pak mohou i praskat.....To je asi vše, sice toho moc není, ale aspoň něco sem za tu dobu napsala :) Letos se vrátili tero tvary, takže tyhle rukavice jsou jako vyšité pro tuhle zimu :)

Galerie Fotek

18. října 2011 v 18:46 | igukina
Jelikož se fotky v galerii zobrazují tak malinké, rozhodla jsem se je sem dát takto. Sice je to divné,ale je to lépe vidět.Podzim ?!

16. října 2011 v 20:55 | gukina |  Ostatní
Před pár dny začal pozdim a nabízí se hned několik věcí, které můžeš na podim dělat. Jedna z možností je, že si vydlabeš dýni a dáš do ní svíčku. Už jako malý jste to většina z bás dělala a tak by to pro tebe mohla být určitá zpátečka v čase, když si na ty staré časy vzpomeneš.
Nebo můžeš jít fotit, protože fotky v listí jsou opravdu krásné. Nejen teda v listí.
můžeš si jít taky pouštet s kámoškou draka. U toho je taky spousta srandy, ale problém je v tom, když nebude foukat vítr xD
Meno si jdi dělat co tě zrovna napadne, jen neseď stále u PC nebo u televize, protože tahle věc ti vážně neprospěje...Když sedíš u pc celý den, neškodí to nejen tvým očím, ale taky tvému organismu. Tvoje tělo potřebuješ čistý vzduch, kterého najdeš venku možnná až příliš...:)
Tak šupajdi něco dělat :)