Září 2011

Změna ?

23. září 2011 v 21:16 | igukina |  Moje
Jak šel čas, tak sem šla taky a rozhodla se, že vyzkouším jinou baru na vlasy, než co sem měla do teď...Nějakým způsobem se mi zalíbila červená. Ze začátku jsem měla pouze červenou ofinu, ale za chvíli jsem chtěla něco víc, a tak jsem se obarvila nakonec celá do zářivější červené. Zpočátku jsem se trochu bála, jak to chytne...na reakce ostatních ale především toho, jak v tom budu vypadat. Naštěstí jsem měla jen šampón.
barva mi chytla tak jak jsem chtěla, takže jem byla spokojená.
Někteří říkají, že mi víc sluší hnědá, někteří že červená...Teď jsem zase na hnědo ( přírodní ) a nevadí mi to .
P.S: berte to, jako že jsem to napsala před měsícem...:D

Trendy barvy na podzim 2011

22. září 2011 v 20:17 | igukina |  Móda
Jedna dívka se mě zeptala, jaké jsou barvy na letošní pozdim a tak jsem se rozhodla, že na toto téma napíšu článek.
Tento pozdim jsou trendy třeba hořčicová, všechny odstíny hnědé a béžové, mrkvová, ale třeba i červenohnědá. Na ocet nezůstane ani barva olivová,která když se dobře zkoubinuje s ostatnímu kousky, může vypadat velmi elegantně. Ale jedničkou bude letos ,,camel " neboli barva velbloudí srsti. kdyby někdo nevěděl, jak tato barva vypadá, tak je to taková bílo-hnědá až béžová s nádechem žluté. Tento podzim bude podle mě spíše ve znamení nevýrazných tmavších barev.Napsala jsem to tručně,ale i tak doufám, že se vám tento článěk inspiroval :)


Obrázek na přání ?

19. září 2011 v 18:14 | igukina |  Ostatní
Lidem se hodně líbil ten obrázek, co jsem namalovala na PC. a tak jsem se rorzhodla, že když někdo bude chtít, namalovala bych mupodobné obrázky jako je tento.
Jestli budeš chtít něco nakreslit, tak napiš do komentářů e-mail a co by jsi chtěla na tom obrázku mít. :)

Abstrakt?

17. září 2011 v 20:22 | igukina |  Ostatní
Jednoho dne jsem se rozhodla, že si něco nakreslím. Jenže trvalo nějaký ten čas trvalo, než sem to zralizovala.
Když už jsem to nakreslila, tak se si řekla, že to pověsím aspoň na svůj blog. Doufám, že se vám tento obrzek líbí :)...P.S: Hodnoť v anketě : :)

Sourozenci....

8. září 2011 v 19:59 | igukina |  Moje
Když se řekne slovo sourozencui, vybavím si voji sestru a bratra, ale také spostu jiných věcí, jako třeba otravování, buzerace apod. Sourozenci jsoui jako dělaní pro to, ab y si měla na koho něco svádět nebo aby oni mohli tebe buzerovat a svádět to naopak na tebe. Spousta lidí, co znám, vychází lépe se starším sourozence, než s mladším.
J8 to mám právě tak, ikdyž si někdy nadávám i s bráchou, a mnohdy to není jenom slovní nadávání, ale dojede i na bitku. ...Prostě sourozenci jsou vopruz, ale jsou i chvíle, kdy je mám ráda - když mi daj třeba něco k narozkám xD...Každej má svýho sourozence ráda jinak a každej se k němu i jinak chová.
Víc toho asi už můj mozek nevyplodí....