Když se vrátíš do reality, tak.....

12. srpna 2011 v 21:08 | igukina |  Ostatní
Každý z nás žije ve svém imaginárním, virtuální nebo v jiném světě. Pro každého je ten "jeho svět " dokonalý...Všichni si tam myslí, že jeho tam každý vnímá, má ho rád, je jeho kamarád a je volný jako pták. Ale když se vrátí do reality ( jeho pravého života ) zjistí, že neí až tak dokonalý. Vždyť i hov*o má své mouchy... ( :D ) ...Kamarádi nejsou až tak úžasní. Jen pár z nich je takových, že by tě nenechali ve štychu av tom horším případě je to jen jeden a nebo žádný.....Všichni ho nemají rtak rádi.Něhjací z nich tě dokonce nenávidí a rodiče tě drží doma jako ve vězení. Nemusí to být jenom doma, ale nemáš prostě volnou ruku.
podle mě nemá nikdo život dokonalý. Pokaždý je tam někdo, nebo něco, co ho prostě změní. Ať už v to lepší, nebo to horší. Je ale na každém, jak si to zařídí, ale většinou se to vyvine jinak, než by si to člověk představoval.
Každý si pod pojmem ,, Návrat do reality " představí něo jiného. Mě napadlo právě toto, takže sem to sem napsala podělila se s vámi o to.
Jestli ste si to dočetli do konce, tak vám děkuju a napiště do komentů, co si předtsvíte pod tímto pojmem ,, návrat do reality " :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama