Srpen 2011

Můj Příběh - Zrada

30. srpna 2011 v 20:33 | igukina |  Moje
Je tu opět nové téma týdne a momentálně mě nenapadá nic, co bych měla napsat...No..Možná by se něco našlo :)...
Začíná to pár dnů přd silvestrem a já si zaačínám na fb psát s fajn klukem..Říkejme mu třeba Petr. Všchno se vyvíjelo dobře. Bylna mě milý a docela se o mě i zajímal a psal mi i večere smsky. Nakonec to došlo do takové fáze, kdy se mě zeptal, jestli s ním nechcu chodit. S lítostí jsem mu řekla že ne, protože jsem ho více jak 2 roky neviděla a vztah po internetu mi nepřipadá jako dobrý nápad. Během těchto dnů jsem kamarádila s jednou holkou. Říkejme jí třeba Sára. Dřív smeš se nesnášeli a nemohli si přijít na jméno ale pak sme byli velké kamarádky a já hloupá jí o tom všem řekla.
Sára si přidala Petra do přátel na facebooku a začala si s ním psát. Nějakým způsobem jsem se dozvěděla, že Petr jí řekl, že jsem chtěla chodit já s ním a spustu další věcí, které nebyli pravda. Navíc se začala sr*t do našeho kamarádského vztahu, takže ta pí*a mezi námi vše zníčila a já ji začala nenávidět, protože to byl dobrej kamarád a já ty krávě věřila. Bohužel to dopadlo, tak jak to dopadlo a teď nemám ráda Petra a Sáru nesnášim....Později jsem toho začala litovat, že jsem s nim nezačala chodit, ale to je teď pozdě a navíc teď mi to už nevadí....Ale tý holce doteď nemůžu přijít na méno.Bohužel se s ní potkávám každý den ve škole.
( ,,Sára " je známá tím, že si vymýšlí, lže a dělá falešnou kamarádku )

Když se vrátíš do reality, tak.....

12. srpna 2011 v 21:08 | igukina |  Ostatní
Každý z nás žije ve svém imaginárním, virtuální nebo v jiném světě. Pro každého je ten "jeho svět " dokonalý...Všichni si tam myslí, že jeho tam každý vnímá, má ho rád, je jeho kamarád a je volný jako pták. Ale když se vrátí do reality ( jeho pravého života ) zjistí, že neí až tak dokonalý. Vždyť i hov*o má své mouchy... ( :D ) ...Kamarádi nejsou až tak úžasní. Jen pár z nich je takových, že by tě nenechali ve štychu av tom horším případě je to jen jeden a nebo žádný.....Všichni ho nemají rtak rádi.Něhjací z nich tě dokonce nenávidí a rodiče tě drží doma jako ve vězení. Nemusí to být jenom doma, ale nemáš prostě volnou ruku.
podle mě nemá nikdo život dokonalý. Pokaždý je tam někdo, nebo něco, co ho prostě změní. Ať už v to lepší, nebo to horší. Je ale na každém, jak si to zařídí, ale většinou se to vyvine jinak, než by si to člověk představoval.
Každý si pod pojmem ,, Návrat do reality " představí něo jiného. Mě napadlo právě toto, takže sem to sem napsala podělila se s vámi o to.
Jestli ste si to dočetli do konce, tak vám děkuju a napiště do komentů, co si předtsvíte pod tímto pojmem ,, návrat do reality " :)

Pro vás :)

10. srpna 2011 v 21:43 | igukina |  Moje
I když jsem tu pár dní nebyla a taky ještě nebudu, chtěla bych poděkovat těm, co mi chodí na blog, i když ho nikde nezveřejňuju. Je to dobrý pocit :)