Propal Butan

2. července 2011 v 8:52 | gukina |  Ostatní
Jsme Rocková kapela ktrá vznikla někdy mezi 1.-5. dubnem 2009 (nepřesnost je zde naschvál, protože při každém výročí musíme chlastat 5 dní.). Založily jí dva studenti táborské průmyslovky pri pokusném JAMOVÁNÍ v táborském CHEIRONU Vojta (dnes již bývalý basák) a Martin (Stále kytara)...Rozhodli se oslovit svého spolužáka ohledně zpěvu a ten samozřejmě vyhověl. Poslední se na doporučení známého všech tří přidal i bubeník (Mára) a začlo pozvolné scházení kapely v CHEIRONU a zkoušení. Po značné době nám došlo, že zkoušet hodinu tejdně nám opravdu nestačí a tak sme se rozhodli začít schánět vlastní zkušebnu. Byl to opravdu boj protože míst na zkoušení je v Táboře poskromnu.Napadlo nás toho ale nakonec celkem hojně, bohužel nic nevyšlo. A tak zbyla největší naděje kapely - oslovit ředitele Průmyslovky.

Původní návrh byl zeptat se ho jestli nemůžem zkoušet na polorozpadlé půdě školy. A tak sme se dohadovali a nakonec šli do řiditelny. Byla to značně krátká debata páč sme se líbili a nad naše očekávání nám dal ředitel a zástupce zelenou na zkoušení v kinosále školy, což sme skutečně nečekali... A tak začlo neuvěřitelně dlouhé skládání písní a jejich následovné zkoušení. Při třetí zkoušce se přidává Vítek na pozici druhý kytary.

Při první sezóně kapely sme odehráli 16 koncertů a sehráli se natolik že sme mohly hrát co a jak sme chtěli. Pak přišla rána a Vojta na nás začal značně kašlat. A začal boj o jeho ukončení postu basáka v naší kapele. Skončilo to tim že byl na posledním koncertě sezóny donucen učinit odstoupení/vyhození z kapely...Novej basák je bývalej člen skupiny Namol - Milan Tukan. A zkoušíme jak jen to jde a máte se opravdu na co těšit.

Na další sezónu jsme se vypracovali o několik úrovní výš něž v uplynulém roce a tak se máte na co těšit. Připravujeme nový songy, placky, samolepky a hlavně plno koncertů. Naše muzika má novější směr, zrychlujem a zčištujem a snažíme se dělat pravej rock.
P.S. : obsah zkopírován z jejich webu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama